SP

   
  sss

Colock in English (Software Copy Protection, cheap and easy. Free SDK evaluation)
 

دریافت کد فعال ساز | اخبار و تازهای پیشگام سافت | برخی از محصولات ما | فروشگاه بزرگ تک شاپ
قفل نرم افزاری کولاک | فرهنگ لغت تک تاز

   

sss  
   

قفل نرم افزاری کولاک (آخرین اخبار: نسخه 4.50 و پشتیبانی از زبان آلمانی)

 تخصصی3

محصولات3

 اخبار | معرفی | مزایای کولاک | نحوه عملکرد | تصاویر | سوال و جواب | ویژگیها | تاریخچه | خرید | دانلود | تماس با ما

 

قفل نرم افزاری کولاک، سیستم جامع ثبت نرم افزار از طریق اپراتور، منشی تلفنی گویا و اینترنت

Colock + PhoneLock + WebLock = راه حل کامل جهت حفاظت از نرم افزار تولیدی شما

 

پس از پایان روال تولید نرم افزار، در کمتر از چند دقیقه آن را آماده ارائه به مشتری نمایید

اگر کار پیاده سازی و تست نرم افزار خود را تمام کرده اید و اکنون قصد دارید آن را به بازار ارائه بکنید و به دنبال یک روش ساده و موثر برای محافظت از نرم افزار خود در برابر کپی هستید، اگر قصد فروش نرم افزار خود را بر روی اینترنت دارید و به یک سیستم ثبت اینترنتی سریع نیاز دارید، اگر می خواهید آمار فروش نرم افزار خود را داشته باشید و بر حسب آن برنامه ریزی کنید، آنگاه قفل نرم افزاری کولاک چیزی است که در جستجوی آن بوده اید. بنابراین چند دقیقه ای را برای خواندن مشخصات و امکانات آن صرف کنید تا شما هم به همین نتیجه برسید، اطلاعات بیشتر ...

Colock (Copy protection and licensing package) v4.50

دوم اسفند 1388

در حال توسعه و ارتقاء از سال 1381

تنها قفل نرم افزاری صادراتی ایرانی و حاضر در نمایشگاه های بین المللی

Gitex 2003, Gitex 2005, Cebit 2006

تنها قفل نرم افزاری ایرانی با بیش از 40 جایزه و تائیدیه بین المللی مشاهده جوایز ...

و تنها قفل ایرانی دارای سیستم ثبت اینترنتی نامرئی (WebLock)

پشتیبانی از تمامی زبانهای برنامه نویسی و محیط های توسعه تحت ویندوز و دات نت اطلاعات بیشتر

 
 

  آدرس پست الکترونیکی جهت سوالات/خرید/ارسال تصویر فیش بانکی:

colock@pishgamsoft.com 

 

^Top اخبار و تازه های قفل نرم افزاری کولاک:

 • (دوم اسفند 1388) پشتیبانی از زبان آلمانی اضافه شد.

 • (21 آبان 1388) سازگاری کامل با کامپایلرهای جدید مانند VS 2008 و یا Delphi 2007/2009/2010 فراهم گردید.

 • (27 آذر 1387) نسخه 4.48 و پشتیبانی از زبان فرانسوی و امکان انتخاب زبانهای در دسترس کاربر

 • (شنبه 15/4/1387) نسخه 4.47 قفل کولاک آماده شد: پشتیبانی از زبان اسپانیایی اضافه شد.

 • (پنج شنبه 22/9/1386) نسخه 4.45 قفل کولاک آماده شد: تغییر عمده این نسخه، سازگاری کامل با ویندوز ویستا

 • (پنج شنبه 7/4/1386) نسخه 4.42 قفل کولاک آماده شد: تغییرات عمده این نسخه، کامل تر شدن راهنما و برطرف شدن اشکالات و بهبودهای جزئی بوده است.

 • (دوشنبه 31/2/1386) توقف فروش نسخه Light: از این پس بدلیل مقرون به صرفه نبودن فروش و پشتیبانی نسخه Light قفل نرم افزاری کولاک (نسخه 100 تایی)، این edition از سیستم فروش شرکت حذف می گردد ولی کماکان مشتریان قبلی این edition، از ساپورت و پشتیبانی شرکت برخوردار خواهند بود.

 • امکان سفارش اینترنتی و کاملا خودکار کولاک اضافه شد: از این پس علاقمندان به خرید قفل نرم افزاری کولاک در خارج از کشور می توانند با استفاده از سیستم کاملا امن مهیا شده توسط شرکت Avangate و طرف قرارداد شرکت پیشگام سافت، اقدام به خرید کولاک بصورت آنلاین نمایند. هیچگونه تفاوت قیمتی بین این نوع خرید و خرید داخلی وجود نداشته و سفارشات دریافتی بلافاصله و در کمتر از 24 ساعت برای مشتریان عزیز، از طریق ایمیل ارسال می گردند، برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت خرید مراجعه بفرمائید.

 • (25/7/1385) قسمت سوال و جواب کولاک به یک صفحه جداگانه منتقل شد >>>

 • افتخاری دیگر برای صنعت نرم افزار ایران: جوایز بین المللی قفل نرم افزاری کولاک از مرز بیست عدد گذشت! شرکت پیشگام سافت با افتخار اعلام می دارد که حاصل سالها تلاش و تحقیق این شرکت در زمینه تولید و توسعه قفل نرم افزاری Colock در حال به ثمر نشستن است و جوایز متعدد سایتهای نرم افزاری بین المللی گواه این مدعاست، ما این موفقیت را به همه ایرانیان عزیز به ویژه مشتریان و حامیان خود، تبریک عرض می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه انگلیسی Colock مراجعه بفرمائید >>>

 • (26/6/1385) راهنمای تصویری بکارگیری قفل کولاک در محیط دلفی آماده شد (مراجعه شود به قسمت download)

 • (26/6/1385) فروش ویژه قفل نرم افزاری کولاک تا پایان دهم مهرماه 1385 با بیست درصد تخفیف آغاز شد (توضیحات)

 • (15/5/1385) شرکت پیشگام سافت با افتخار اعلام می دارد که از این پس شرکت Remensum به عنوان نماینده فروش COLOCK در کشور انگلستان، همکاری خود را آغاز خواهد نمود.

 • پشتیبانی از زبان عربی در نسخه 4.35 اضافه شد (تاریخ اضافه سازی 5/4/1385): قابل توجه صادرکنندگان نرم افزار به کشورهای عربی

 • ادامه اخبار و تازه های قفل نرم افزاری کولاک ...

^Top

 قفل نرم افزاری کولاک

bullet

کولاک چیست؟ ï

bullet

نحوه عملکرد ï

bullet

تصاویری از محیط برنامه مدیریت قفل کولاک و صفحاتی که به کاربر نمایش داده می شوند ï

bullet

سوال و جواب ï

bullet

ویژگیهای قفل نرم افزاری کولاک ï

bullet

تاریخچه و روند تغییرات ï

bullet

لیست قیمت و نحوه خرید ï

bullet

دریافت (Download) نسخه کامل Colock پیش از خرید و سایر فایلهای مربوطه ï

bullet

ارتقاء Colock از نسخه های قدیمیتر به نسخه فعلی ï

bullet

تماس با ما ï

bullet

از این پس نظرات، پیشنهادات، انتقادات، اطلاعات اضافی، مبادله تجربیات و ... را در گروه کولاک ارائه و دنبال نمایید.

^Top

کولاک چیست؟

مشکل کپی غیر مجاز نرم افزار، تقریبا در تمامی کشورهای دنیا کم و بیش وجود دارد. هزینه ای که برای تولید یک نرم افزار صرف می شود (شامل زمان، سرمایه گذاری مالی و علمی و ...) گاهی اوقات بسادگی بواسطه کپی غیرمجاز آن، به هدر می رود. این مشکل در کشوری مثل ایران که حتی قانون کپی رایت و اهرم اجرائی آن هنوز که هنوز است مشخص و فعال نیست قاعدتا نمود بیشتری پیدا خواهد کرد. جالب اینجاست که گاهی اوقات هزینه جزئی محافظت از نرم افزار، آنچنان برای تولید کننده سنگین و بدون توجیه به نظر می رسد که غافل از ضرر هنگفت ناشی از کپی نرم افزار خود می گردد. بطور مثال تصور کنید که قفل نرم افزاری کولاک به قیمت 90000 تومان جهت محافظت از 1000 سی دی یک نرم افزار در برابر کپی غیر مجاز، استفاده شده باشد. اگر دقت کنید می بینید که هزینه حفاظت برای هر بسته از نرم افزار برابر 90 تومان خواهد بود (لازم به ذکر است که این هزینه در نسخه حرفه ای کولاک، باز بمراتب کمتر خواهد بود) که بدیهی است در برابر سایر هزینه های تولید، تکثیر، تبلیغات و ... کاملا ناچیز و جزئی می نماید.

هدف از یک قفل، غیر ممکن کردن کپی یک نرم افزار نیست بلکه سخت تر کردن این عمل غیر قانونی است بنابراین بکارگیری یک قفل نرم افزاری هرچند ساده به شما کمک می کند تا سرمایه گذاری مطمئن تری را در زمینه نرم افزار تجربه کنید. ایجاد یک قفل نرم افزاری جدید و اصطلاحا اختراع مجدد چرخ نیز هرگز به نفع تولید کننده نخواهد بود زیرا انرژی و سرمایه یک تولید کننده را در جهت یک کار تکراری به باد می دهد. اگر توان علمی و تجربه یک شرکت در این جهت بکارگرفته شود دیگران به سادگی و با هزینه ای اندک می توانند از این تجربه استفاده کنند و قاعدتا این روند به نفع هر دو طرف خواهد بود. به یاد داشته باشیم که دنیای امروز دنیای تخصص های تفکیک شده است. با توجه به اهمیت حفاظت نرم افزار در برابر کپی غیر مجاز، اکنون به معرفی قفل نرم افزاری کولاک، که حاصل تجربه مستمر پنج ساله شرکت مهندسی پیشگامان تک پرداز اندیش بوده است می پردازیم:

بطور خلاصه کولاک یک قفل نرم افزاری جهت حفاظت از نرم افزار تولیدی شما در برابر کپی غیر مجاز آن می باشد. اساس قفل نرم افزاری کولاک بر "کدهای فعال ساز" است (روش مورد استفاده بزرگترین شرکتهای نرم افزاری دنیا)، این بدان معنا است که جهت استفاده از برنامه های محافظت شده با قفل نرم افزاری کولاک، کاربر باید یک کد فعال ساز وارد نماید، این کد یا بصورت مستقیم توسط شما و با استفاده از برنامه مدیریت قفل صادر می شود و یا بصورت کاملا اتوماتیک و از طریق منشی تلفنی گویا و یا از طریق شبکه اینترنت. ویژگی منحصر به فرد این کد این است که تا زمانی که کاربر در سخت افزار کامپیوتر خود تغییر اساسی ایجاد نکند، این کد ثابت و معتبر خواهد بود و با نصب مجدد ویندوز یا فرمت هارد دیسک نیز عوض نخواهد شد.

جهت اعمال قفل نرم افزاری کولاک، صرفا باید از توابع موجود در DLL کولاک استفاده کنید بنابراین هر محیط یا زبان برنامه نویسی که قادر به استفاده از توابع یک DLL باشد می تواند از قفل نرم افزاری کولاک استفاده نماید. در واقع بکارگیری قفل نرم افزاری کولاک، مستلزم فقط سه مرحله می باشد:

1) ایجاد یک "فایل پارامتر" در برنامه مدیریت قفل و ذخیره آن در کنار exe برنامه (مشاهده تصویر)

2) اضافه سازی یک خط به سورس برنامه جهت فراخوانی تابع چک قفل از DLL کولاک (مشاهده تصویر)

3) صدور کد فعال ساز برای کاربر توسط برنامه مدیریت قفل (مشاهده تصویر)

تمامی این مراحل و جزئیات به زبان ساده در راهنمای قفل نرم افزاری کولاک، ارائه شده اند، بعلاوه اینکه مثالهای متعدد موجود در بسته قفل نرم افزاری کولاک، نحوه استفاده از آن را برای شما بسیار ساده کرده اند. برای تست قفل نرم افزاری کولاک، لازم نیست مبلغی پرداخت کنید، با دریافت نسخه تستی قفل، تمام قدرت کولاک را پیش از خرید حس کنید. اگر رضایت شما جلب شد، برای خرید کولاک، اقدام کنید.

خلاصه روال کار:

تعریف تعدادی مشخصه ساده مثل نام شرکت، محصول و ... در کمتر از 5 دقیقه، اعمال قفل در سورس برنامه باز هم در کمتر از 5 دقیقه، کار تمام شد، اکنون برنامه را به کاربر تحویل دهید. کاربر برنامه را اجرا می کند، موتور کولاک از روی اطلاعات سخت افزاری کامپیوتر، یک عدد منحصر بفرد ثابت!!! استخراج می کند (ویژگی بی رقیب کولاک) و به او نمایش می دهد، مشتری آن را به شما اعلام می کند و از شما کد می گیرد (تلفنی، اینترنتی و یا منشی تلفنی گویا) و برنامه فعال می شود، به همین سادگی.

^Top

نحوه عملکرد:

در اولین اجرای برنامه توسط کاربر، قفل کولاک، پنجره فعال سازی برنامه را به او نمایش خواهد داد، کاربر با اعلام اطلاعات موجود بر بر روی این پنجره (شناسه کاربر و شناسه کامپیوتر کاربر) به شما (از طریق تماس تلفنی یا بصورت خودکار از طریق اینترنت)، کد خود را دریافت می نماید و از آن پس، برنامه او فعال می گردد (برنامه تولید کننده کد، جزء بسته نرم افزاری کولاک می باشد).

همانطور که گفته شد دریافت کد فعال ساز از طریق اینترنت هم می تواند صورت بگیرد، در این حالت کاربر صرفا با فشار یک کلید موجود بر روی صفحه فعال سازی، کد خود را دریافت نموده و از اعتبار او یکی کسر می گردد. در این روش هیچگونه نمایش سایت یا صفحه خاصی انجام نمی شود و دریافت کد از طریق سرورهای ما و بصورت کاملا نامرئی برای کاربر، صورت می گیرد. در هر صورت، دریافت کد فعال ساز، به ازای هر کامپیوتر فقط یک بار صورت می پذیرد و کد داده شده به کاربر، تا زمانی که او در سخت افزار کامپیوتر خود تغییری ایجاد ننماید، ثابت و معتبر خواهد بود (حتی اگر سیستم عامل خود را دوباره نصب یا هارد دیسک خود را فرمت کند).

پس از سالها کار بر روی قفل نرم افزاری کولاک و با وجود صدها مشتری داخلی و خارجی، خود اذعان می داریم که دلیل استقبال اینچنینی از Colock نه بواسطه قدرتمندترین یا پیچیده ترین بودن است که هرگز این ادعا را نداشته و نخواهیم داشت، بلکه در چند دلیل ساده نهفته است:

 • بکارگرفته شدن این قفل جهت حفاظت از محصولات متعدد خود شرکت تولید کننده

 • سادگی استفاده برای برنامه نویس و کاربران نهایی

 • بروزرسانی مرتب و عموما هفتگی کولاک جهت اعمال نظرات مشتریها و بکارگیری تکنولوژیهای روز

 • داشتن سیستم قدرتمند استخراج اطلاعات سخت افزاری (قسمت بی رقیب موتور کولاک و حاصل سالها تلاش و مطالعه انواع سخت افزارها)

 • کدکردن و رمزگذاری اطلاعات با پیشرفته ترین روشها

 • سیستم کاملا نامرئی دریافت کدفعال ساز از طریق اینترنت

 • و در نهایت بیش از پنج سال تجربه، شرکت در چندین نمایشگاه بین المللی و تلاش دائم برای معرفی و صادرات هر چه بیشتر این محصول در بازارهای خارج از ایران

مزایای بکارگیری روش مبتنی بر source (روش قفل کولاک) نسبت به روش محافظت shell:

به دلیل بکارگیری قفل نرم افزاری کولاک در source code یک برنامه، آزادی عمل کاملی بر نحوه اعمال حفاظت نرم افزاری وجود خواهد داشت و برخلاف روش shell که روشی کاملا ناامن و مستلزم ادغام یک exe کوچک جدید و با الگوی مشخص و معین به exe اصلی برنامه است، این روش آزادی عمل کامل و ترکیب روشهای مختلف حفاظتی را در اختیارتان می گذارد. حذف shell یا پوسته محافظ در کمترین زمان ممکن قابل انجام است در حالیکه روشهای مبتنی بر تغییر source code برنامه، از پیچیده ترین روشهای حفاظت نرم افزار محسوب می شوند. بنابراین هرگز فریب سادگی اعمال یک قفل نرم افزاری shell را نخورید تا بعدها شاهد از دست رفتن سرمایه گذاری خود نباشید.

گاه مطرح می شود که روش استفاده از یک dll خارجی به سادگی قابل شکسته شدن و از میان برداشته شدن می باشد، در این زمینه یادآور می شویم که کلیه مسائل مربوط به جایگزینی این dll توسط یک dll قلابی، تغییر exe اصلی برنامه جهت حذف قفل و ... سالهاست که در قفل نرم افزاری کولاک دیده شده است و کلیه ابزارهای لازم جهت بکارگیری و نیل به امنیت بالا، در کولاک وجود دارند. تنها نقطه ضعف قفل نرم افزاری کولاک، پیچیدگی بیشتر آن نسبت به روش shell (زدن یک کلید و حفاظت نرم افزار!!!) است. با بکارگیری راهنمای فارسی قفل نرم افزاری کولاک، کمی بیشتر وقت بگذارید تا امنیت بیشتری را بدست آورید. چشم پوشی و کاهلی در بکارگیری روشهای ذکر شده در راهنمای قفل نرم افزاری کولاک، به رقبای ما فرصت می دهد تا راه حلهای ساده و ابتدائی خود را به شما عزیزان ارائه کنند. مراقب امنیت نرم افزار خود باشید!

مزایای قفل نرم افزاری کولاک نسبت به Dongle (قفل سخت افزاری سریال یا USB):

 • قفل نرم افزاری، ارزان و قابل اعتماد می باشد.

 • قیمت نهایی نرم افزار شما به دلیل حذف هزینه سنگین قفل سخت افزاری کاهش می یابد.

 • طول کدهای فعال سازی کولاک حداکثر 10 کاراکتر بوده بنابراین به دلیل کوتاه بودن، انتقال آن از طریق تلفن، فاکس، ایمیل و ... راحت می باشد بنابراین جایگزین ساده ای برای قفل سخت افزاری خواهد بود.

 • تاخیر ناشی از ارسال فیزیکی نرم افزار و قفل سخت افزاری همراه آن، کاملا از بین خواهد رفت و مشتری شما نرم افزار مورد سفارش خود را بلافاصله از طریق اینترنت دریافت و از طریق کد فعال سازی آن را ثبت و استفاده خواهد کرد.

 • به دلیل وجود سیستم WebLock (دریافت خودکار کد فعال سازی از طریق اینترنت) و یا PhoneLock (دریافت کد از طریق منشی تلفنی گویا) کاربران شما منتظر تولید کد فعال ساز از طرف شما نخواهند بود و بلافاصله استفاده از برنامه را آغاز خواهند کرد.

 • قفل نرم افزاری کولاک کاملا توسط شرکت پیشگام تولید شده، بنابراین شما از مزایای پشتیبانی یک شرکت داخلی جهت هرگونه تغییرات، رفع اشکالات، اضافه سازی امکانات جدید و ... بهره مند خواهید شد.

تصاویری از برنامه مدیریت قفل کولاک (برای مشاهده تصاویر در اندازه واقعی، بر روی آنها یکبار کلیک کنید) ^Top

تولید کد فعال ساز

ایجاد فایل پارامترها

شناسه های کاربر

کد کردن اطلاعات

راهنما
 

تصاویر صفحاتی که به کاربر نمایش داده خواهند شد ^Top

نمونه ای از صفحه فعال سازی (انگلیسی)

نمونه ای از صفحه فعال سازی (فارسی)

^Top

ویژگیهای قفل نرم افزاری کولاک:

bullet

قفل کردن نرم افزار تولیدی شما به کامپیوتر (های) کاربر (هر کد برای یک کامپیوتر)

bullet

ثابت بودن کد فعال ساز (Activation Code) صادره برای کاربر حتی در صورت نصب مجدد ویندوز یا فرمت کردن سخت دیسک (Hard Disk)

bullet

سادگی اعمال (اضافه کردن تنها یک خط به کد برنامه)

bullet

امنیت بالای قفل به واسطه به کارگیری تکنیک های روز Anti Crack

bullet

قابلیت تعیین و تغییر تعداد مجاز کد فعال ساز توسط تولید کننده نرم افزار قبل و بعد از عرضه آن

bullet

امکان (اضافی) تولید کد فعال ساز به صورت اتوماتیک از طریق اینترنت (Web Lock)

bullet

امکان (اضافی) تولید کد فعال ساز به صورت اتوماتیک از طریق سیستم تلفن گویا (Phone Lock)

bullet

رفع نیاز به قفل سخت افزاری (کاهش هزینه و مشکلات تولید و تکثیر)

bullet

امکان ارائه و فروش نرم افزارهای شما بر روی اینترنت به واسطه عدم وابستگی به مدیای تکثیر و امنیت بالای قفل

bullet

کنترل کامل تعداد فروش، توسط تولید کننده

bullet

ارائه توابع لازم جهت کد کردن و دی کد کردن اطلاعات (فایل و متن)

bullet

ارائه توابع لازم جهت محافظت از فایلها (exe اصلی، فایلهای اطلاعاتی و ...) در برابر تغییرات

bullet

راهنمای استفاده از قفل

نکته: در صورت داشتن سوالی در مورد کولاک، ابتدا به بخش سوال و جواب مراجعه و در صورت نیافتن جواب سوال خود، با ما تماس بگیرید.

^Top

تاریخچه و روند تغییرات

تغییرات نسخه 4.50، دوم اسفند 1388 ^Top

 • پشتیبانی از زبانهای نویسی جدید همچون VS 2008 و یا Delphi 2007/2009/2010 فراهم گردید.

تغییرات نسخه 4.49، 21 آبان 1388 ^Top

 • پشتیبانی از زبانهای نویسی جدید همچون VS 2008 و یا Delphi 2007/2009/2010 فراهم گردید.

تغییرات نسخه 4.48، 27 آذر 1387 ^Top

 • پشتیبانی از زبان فرانسوی اضافه شد

تغییرات نسخه 4.47، پانزدهم تیر 1387 ^Top

 • پشتیبانی از زبان اسپانیایی اضافه شد

تغییرات نسخه 4.45، بیست و دوم آذر 1386 ^Top

 • سازگاری کامل موتور کولاک و برنامه مدیریت قفل با ویندوز ویستا

 • اضافه شدن امکان تغییر رنگ صفحه فعال سازی

 • نمایش تعداد کل و تعداد باقیمانده کد فعال ساز در صفحه اصلی مدیریت قفل

 • امکان وابسته ساختن برنامه به Mac Address و همچنین Windows

 • و برخی بهبودهای جزئی

تغییرات نسخه 4.42، هفتم تیر 1386 ^Top

 • تکمیل راهنمای انگلیسی کولاک و توضیحات برخی از مثالها

 • برخی بهبودها و رفع اشکالات جزئی

تغییرات نسخه 4.41، شانزدهم مهر 1385 ^Top

 • بازنویسی و بازبینی کامل سیستم PhoneLock جهت بهبود کارآیی و رفع اشکالات

 • اضافه شدن روتین GetFileMD5 به CLK.DLL

 • اضافه شدن روتین GetTextMD5 به CLK.DLL

 • رفع اشکال CheckExeFileID در Windows 98

 • کامل تر کردن راهنمای فارسی و مثالها

تغییرات نسخه 4.38 ، بیستم تیر 1385 ^Top

 • اضافه شدن حق دسترسی: حالت مدیر و کاربر عادی (فقط در نسخه کامل)

 • ثابت شدن سایز شناسه های کامپیوتر به 10 رقم در حالت دسیمال

 • رفع برخی اشکالات جزئی در برنامه مدیریت قفل و کتابخانه توابع کولاک

برای دریافت نسخه تستی Colock  به قسمت Download مراجعه کنید.

 

 ^Top

 لیست قیمت و نحوه خرید:

لیست قیمت انواع نسخه های قفل نرم افزاری کولاک (به تومان)

نام بسته

محدودیت

تعداد User ID های موجود در بسته

قیمت

Standard 2 کامپیوتر 1000 90,000
Professional 3 کامپیوتر 5000 220,000
Ultra 4 کامپیوتر 10000 310,000
WebLock 6 ماهه - 50,000
WebLock 12 ماهه - 100,000
PhoneLock - - 100,000
 • تفاوت اصلی نسخه های مختلف Colock، در تعداد User ID های موجود در هر یک از آنها، می باشد. ضمنا توجه شود که هر USER ID (یا کد شناسه کاربری) را می توان برای یک مشتری (یا یک بسته از نرم افزار)، به کار برد و تعداد دفعات نصب مجاز برای هر کاربر را می توان بدلخواه و در برنامه مدیریت قفل، تعیین نمود. ضمنا توجه کنید که هیچ گونه محدودیتی در تعداد نرم افزارهای قابل محافظت از طریق کولاک وجود ندارد ولی تعداد مشتریها برابر تعداد User ID ها یا همان شناسه های کاربر هر بسته کولاک است. بطور مثال با بسته standard قفل نرم افزاری کولاک می توانید 1000 CD از یک محصول (یا از دو محصول هریک به تعداد 500 عدد) را به 1000 مشتری ارائه کنید. اینکه هر کس بر روی چه تعداد کامپیوتر اجازه نصب این نرم افزار را خواهد داشت می تواند یکی، سه تا و n تا (به دلخواه شما) باشد. این طور تصور کنید که شناسه کاربر یا User ID جایگزین نام و نام خانوادگی یک مشتری در سیستم کولاک است. محدودیت موجود برای برنامه مدیریت قفل به این معناست که شما بعنوان استفاده کننده از آن، قادر هستید برنامه را بر روی 2، 3 و یا 4 دستگاه نصب کنید و این قضیه ربطی به کاربران شما و تعداد کامپیوترهای مجاز آنها ندارد.

 • مزیت های خرید نسخه Professional: سرویس Web Lock در نسخه Professional به مدت 6 ماه، رایگان ارائه می شود. ضمنا، خریداران این نسخه می توانند از 50 درصد تخفیف سرویس Phone Lock هم بهره مند شوند:

Professional Colock + WebLock + PhoneLock = با تخفیف ویژه، فقط دویست و هفتاد هزار تومان

 • مزیت های خرید نسخه Ultra: سرویس Web Lock در نسخه Ultra به مدت 12 ماه، رایگان ارائه می شود. ضمنا، خریداران این نسخه می توانند از 50 درصد تخفیف سرویس Phone Lock هم بهره مند شوند:

Ultra Colock + WebLock + PhoneLock = با تخفیف ویژه، فقط سیصد و شصت هزار تومان

 • تعداد کامپیوتر مجاز برای نصب برنامه مدیریت قفل تعداد کامپیوترهایی را مشخص می کند که شما بعنوان مالک Colock قادر به نصب بسته مدیریتی (Colock Control Panel) بر روی آنها خواهید بود، این تعداد، ربطی به تعداد کامپیوترهایی که کاربران شما می توانند برنامه های محافظت شده توسط قفل را بر روی آنها نصب کنند، ندارد. (^Top)

 • سرویس WebLock به شما بعنوان مالک نرم افزار اجازه می دهد که سیستم دریافت کد از طریق شبکه اینترنت را در اختیار کاربران خود قرار دهید. در این سیستم، به شما یک صفحه مدیریت قفل بر روی شبکه اینترنت داده خواهد شد که جهت انجام تنظیمات و رویت گزارش های مختلف مربوط به کاربران، از آن استفاده خواهید کرد. سیستم وب لاک به صورت اجاره ای بوده و جهت دسترسی به سیستم مدیریت آن، هزینه مشخص شده در بالا را باید پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که هیچگونه محدودیت زمانی در دریافت کد از طریق اینترنت برای کاربران شما وجود نخواهد داشت و این محدودیت صرفا برای admin خواهد بود. ضمنا این سرویس از طریق سرورهای ما در اختیار شما قرارداده خواهد شد و امکان انتقال این سرویس بر روی سرورهای دیگر به خاطر مسائل امنیتی وجود ندارد. در این سیستم هیچگونه web page ی به مشتریهای شما نمایش داده نخواهد شد و مشتریهای صرفا به صورت اتوماتیک و از طریق شبکه اینترنت کد فعال ساز خود را دریافت می نمایند. (^Top)

 • سرویس PhoneLock یکی از اجزای اضافی قفل نرم افزاری کولاک جهت تولید خودکار کد فعال ساز بوده و نحوه عملکرد آن به اینصورت است که کاربر پس از تماس تلفنی با وارد کردن شناسه کاربر و کامپیوتر خود از طریق دستگاه معمولی تلفن، کد فعال ساز خود را به صورت صوتی دریافت نموده و با وارد کردن آن، برنامه محافظت شده توسط قفل نرم افزاری کولاک را فعال می نماید. این بخشی از برنامه مدیریت قفل کولاک است که در صورت خرید شما، فعال می گردد.

 • قیمت هر دو سرویس WebLock و PhoneLock در زیر آمده است (قیمت اجزاء و امکانات اضافی). (^Top)

قیمت اجزاء و امکانات اضافی:

 

^Top ابتدا بسته نرم افزاری مورد نظر خود (و امکانات اضافی مد نظرتان) را انتخاب و سپس هزینه کل را به یکی از حسابهای بانکی زیر واریز و فیش بانکی آن را بهمراه مشخصات خود (Email address، شماره تلفن تماس و نام شرکت/موسسه/شخص خریدار)، برای ما فاکس یا تصویر اسکن شده فیش بانکی را برای ما ایمیل نمایید، آدرس (URL) بسته نرم افزاری ویژه شما (جهت Download) در همان روز به آدرس پست الکترونیکیتان، ارسال می گردد (بسته نرم افزاری مذکور، در حالت عادی، شامل آخرین نسخه برنامه مدیریت قفل کولاک، تعداد User ID های درخواستی که منحصرا ویژه شما تولید شده اند، آخرین نسخه از کتابخانه توابع قفل کولاک و همچنین راهنمای کولاک، می باشد و اندازه آن معمولا کمتر از 6 مگابایت است). اگر مایل هستید بسته نرم افزاری Colock خود را بر روی CD و بصورت یک Pack‌ دریافت کنید، آدرس کامل پستی خود را نیز به ما اطلاع دهید تا ترتیب ارسال آن داده شود (در تهران از طریق پیک و برای شهرستانها با استفاده از پست پیشتاز). در صورتی که قبل از خرید، نیازمند اطلاعات بیشتری می باشید یا سوال خاصی مد نظرتان است، حتما با ما تماس بگیرید. (^Top)

مشخصات حسابهای بانکی ویژه خرید قفل نرم افزاری کولاک

بانک صادرات، شماره حساب 0100096071009 حساب بانکی سپهر، بنام شهرام ذکاوتی
شماره کارت: 6037691012747747

بانک ملی، شماره حساب 0100261358002 حساب بانکی سیبا، بنام شهرام ذکاوتی
شماره کارت: 6037991003009762

بانک سامان، شماره حساب 8078003305161 بنام شهرام ذکاوتی
شماره کارت: 6219861203305163

آدرس پست الکترونیکی جهت سوالات/خرید/ارسال تصویر فیش بانکی:

colock@pishgamsoft.com 

خرید اینترنتی و کاملا اتوماتیک کولاک: در صورتی که در خارج از ایران زندگی می کنید، جهت خرید و ارسال کولاک مبلغ آن را با استفاده از سیستم امن شرکت Avangate به  حساب ما واریز نمائید (قیمت داخل و خارج ایران یکی است). با استفاده از  این سرویس، خرید از ما از راه های زیر ممکن است:
Visa credit/debit card
MasterCard credit/debit card
Diners Club credit/debit card
American Express credit/debit card
JCB credit/debit card
Wire transfer

برای خرید کولاک اطلاعات کامل خود را  در فرم مربوطه وارد نمائید: 

فرم خرید کولاک نسخه استاندارد (برای خارج از ایران)

فرم خرید کولاک نسخه حرفه ای (برای خارج از ایران)

نکته: پس از تائید سفارش شما، کولاک برای شما ایمیل می گردد. سایز نرم افزار بسته به نسخه درخواستی شما بین 6 الی 10 مگابایت خواهد بود.

^Top

دریافت (Download) نسخه تستی Colock پیش از خرید و سایر فایلهای مربوطه:

 

Download Colock v4.50 now (February 21, 2010)

^Top

ارتقاء Colock از نسخه های قدیمیتر به نسخه فعلی:

توجه: نحوه و روند ارتقاء به نسخه های جدیدتر قفل نرم افزاری کولاک از طریق نامه الکترونیکی به مشتریان عزیز اعلام می گردد.

^Top

تماس با ما:

همواره می توانید از colock@pishgamsoft.com جهت ارسال پیام ها، سوالات، نظرات یا پیشنهادات خود، در رابطه با این محصول استفاده نمایید.

 

   
   

Page Top 5

   

 Copyright (C) 2001-2010 PishgamSoft company, last update: 2010/02/21